You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

AntiAteist kullanıcısından şikayetciyim

Yeni Üye
AntiAteist adlı kullanıcı açtığım forum başlığında beni ataist olmakla suclamıştır. bu foruma isminin ağırlığı sebebiyle aklımın karışıklığını giderecek feyz alacağım kişilerin cevaplarını almak için üye oldum bir trollün ortalığı bulandırmasına yönetim izin vermemeli. saygılarımla
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
RE: AntiAteist kullanıcısından şikayetciyim
Üye gerekli uyarıyı almıştır.
Açtığınız konudaki gereksiz mesajlar da silinmiştir.

İyi forumlar.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
RE: AntiAteist kullanıcısından şikayetciyim
antiateist üyemizin bilgilerini paylaşımlarını yararlı görüyorum..trol olduğunu düşünmüyorum...

son yaptığı yorum konusunda haklı görmüyorum; bilmediğimiz tanımadığımız ve açıkça kendi açıklamadığı sürece kimseye dinsiz ve ateist diyemeyiz..gaflet içinde belkide ramazanın verdiği mahurlukla yazmış olduğunu umuyorum...

uyarı almış..konu kapanmış...
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.