Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allahım a karşı mahcubum
Yazar Mesaj
mahzun08 Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Korkulu

Takımın:
Allahım a karşı mahcubum
Çok gğnahkarım tövbe ettiğim şeyleri tekrar yaptım.Umutsuzluğa düştüm Rabbim beni Afetmeyecek diye çok korkuyorum ..Bana yardım edermisiniz üzüntümden hasta oldum
06-12-2018 11:07 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Abdulhamithan Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
diger
RE: Allahım a karşı mahcubum
39/ZUMER-53:

De ki: «Ey kendi aleyhlerine haddi aşmış kullarım, Allah'ın rahmetinden ümit kesmeyin! Çünkü Allah, bütün günahları bağışlar. Şüphesiz ki O, çok bağışlayıcıdır, çok merhamet edicidir.»
06-12-2018 12:11 PM
Abdulhamithan Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
diger
İnsan noksan demektir.Günaha meyyal Yaratılmıştır tövbe kapısı açıktır zaten gidicek başka kapımız yok.Allah nasıl olsa affeder diye günah işlemek kalbi karartır fakat Allahtan ümit kesmek bir uçurumdur düşenin ahireti perişan olur bu sebeple bir denge kurmalı yeniden yılmadan yolda devam etmeli sonuçta çamura batınca insan düşebilir eli kolu yara bere olabilir asıl konu yola devam etmektir.
Günaha düşsek de yine Allahın kullarıyız O bizi seviyor ve bizim tövbemizi kabul ediyor düştüğümüz günahlara olan zaafımızıda bilir bize haksızlık etmez.
Sizi günaha sokan hususta kendinizi tedavi yoluna gidin nefsinizi egitim günahınızı kimseye açıp şahit etmeyin Allahu teala Settardır güğnahlarımızı örter eğer örmese herkes bilse idi insanlar birbirinden tiksinir nefret ederdi.
Kimsesiz çaresiz hissetmeyin iman var ise imkan vardır Allah sizi beni tüm iman edenleri Bağışlasın bizi sevmediği hata ve günahlardan muafaza etsin bize manen uyanış nasip eylesin. Amin
06-12-2018 12:21 PM
mahzun08 Çevrimdışı
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Korkulu

Takımın:
çok teşekkür ederim allah razı olsun nefe alıcak durumda değilim
06-12-2018 01:04 PM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net