Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acil bir mesele
Yazar Mesaj
Aciz bir kul Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 2
Ruh Halim
Ruh Halim
Kaygili

Takımın:
Acil bir mesele
Şimdi işten anlayan ehli ve fetva verebilecek bir abi varsa sorum onadır bencelerle cevap vermeyin lütfen.Lise yıllarında konuştuğum bir arkadaşım vardı(kız) ara ara görüşürduk ve yine görüşmeyi planlıyorum oturup çay içip muhabbet etmek icin.ilk gördüğümde sarılmak doğrumudur?
05-08-2018 07:17 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Kendiniarayanadam Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Mesgul

Takımın:
Fenerbahce
RE: Acil bir mesele
Ben bu konulardan çok anlamam.Belki cevap veren bir insan olmaz diye yazıyorum.Kendi kısmetin değildir evlenmek niyetinde olmadığın insan.Yani hiç bir yakınlaşma doğru olmaz.
05-08-2018 08:16 AM
seyranî Çevrimdışı
General

Rep Puanı: 853
Ruh Halim
Ruh Halim
Mutlu

Takımın:
diger
Lisede görüşüp bir günaha girmişsin. Allah hayatından çıkartmış düzgün insan ol demiş Harama bulaşma. Şimdi diyorsun ki görüştüğüm yetmiyor bir de ilk buluşmada sarılırsam bir günahı var mı. Yok kardeşim hiçbir günahı yok sen ilk buluşmada git kızla oyna seviş aynı yatağa gir zina da yap sana izin hiçbir sorun yok(!) Her Allahım ya seçmece karpuzun kelek çıkması gibi ne biçim soru soruyorsunuz? O niyetin varsa biz gitme desek de halt yemeye gideceksin zaten o yüzden git ne yapıyorsan yap ama yaptığın en küçük yüzüne bakmanın bile günah olduğunu unutma İslami korkun varsa gitme! Yoksa sana izin git evlenmeden 2 3 tane çocuk yap ilk buluşmada.... (!)
05-08-2018 11:34 AM
spectrum Çevrimdışı
Cezalı Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
(05-08-2018 11:34 AM)seyranî Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Lisede görüşüp bir günaha girmişsin. Allah hayatından çıkartmış düzgün insan ol demiş Harama bulaşma. Şimdi diyorsun ki görüştüğüm yetmiyor bir de ilk buluşmada sarılırsam bir günahı var mı. Yok kardeşim hiçbir günahı yok sen ilk buluşmada git kızla oyna seviş aynı yatağa gir zina da yap sana izin hiçbir sorun yok(!) Her Allahım ya seçmece karpuzun kelek çıkması gibi ne biçim soru soruyorsunuz? O niyetin varsa biz gitme desek de halt yemeye gideceksin zaten o yüzden git ne yapıyorsan yap ama yaptığın en küçük yüzüne bakmanın bile günah olduğunu unutma İslami korkun varsa gitme! Yoksa sana izin git evlenmeden 2 3 tane çocuk yap ilk buluşmada.... (!)

Kardeş...

Bana diyorsun terbiyeli ol ama şu kendi yazdığın yoruma bi baksana!..

Öpüşün,koklaşın,çocuk yapın filân. Sen önce kendini düzeltte sonra bana nasihat et
05-08-2018 04:49 PM
spectrum Çevrimdışı
Cezalı Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
Gülmeyi unutmuşum kahkahakahkahakahkaha
05-08-2018 04:50 PM
seyranî Çevrimdışı
General

Rep Puanı: 853
Ruh Halim
Ruh Halim
Mutlu

Takımın:
diger
(05-08-2018 04:49 PM)spectrum Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..
(05-08-2018 11:34 AM)seyranî Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Lisede görüşüp bir günaha girmişsin. Allah hayatından çıkartmış düzgün insan ol demiş Harama bulaşma. Şimdi diyorsun ki görüştüğüm yetmiyor bir de ilk buluşmada sarılırsam bir günahı var mı. Yok kardeşim hiçbir günahı yok sen ilk buluşmada git kızla oyna seviş aynı yatağa gir zina da yap sana izin hiçbir sorun yok(!) Her Allahım ya seçmece karpuzun kelek çıkması gibi ne biçim soru soruyorsunuz? O niyetin varsa biz gitme desek de halt yemeye gideceksin zaten o yüzden git ne yapıyorsan yap ama yaptığın en küçük yüzüne bakmanın bile günah olduğunu unutma İslami korkun varsa gitme! Yoksa sana izin git evlenmeden 2 3 tane çocuk yap ilk buluşmada.... (!)

Kardeş...

Bana diyorsun terbiyeli ol ama şu kendi yazdığın yoruma bi baksana!..

Öpüşün,koklaşın,çocuk yapın filân. Sen önce kendini düzeltte sonra bana nasihat et

Kardeşim seni uyardığım şeyde adam sadece soru sormuş ondan uyardım seni. Ama burda mübarek herif sevgilisiyle buluşacak öpüşüp koklaşacak onu yapmasa sarılacak bize soruyor sanki günah olduğunu bilmiyor gibi. Caiz dememizi bekliyor sopa E bi zahmet yani bir erkek ve bir kadın zaruriyet hali dışında bunca senedir konuşuyorsa, haram olduğunu bile bile de buluşacaksa boşu boşuna gitmesinler zina da yapsınlar da tam olsun Kizgin Allah affetsin sizi de bizi de e mi... Zekeriya Beyaz ın yabancı kadınlarla el ele kol kola girip halay çektiğinde muhabirin günah değil mi sorusuna size günah bana sevap dediği gibi soru gelirse tabii ki fıttırırım. Soru var soru var!
05-08-2018 05:29 PM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi [email protected] adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to [email protected]