Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ALLAH'tan Başka Kanun Koyucu Yoktur
Yazar Mesaj
mmt1 Çevrimdışı
Cezalı Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
RE: ALLAH'tan Başka Kanun Koyucu Yoktur
ALLAH'tan başka kanun koyucu yoktur diyen biri için yoldan sapmış cümlesinin altını niye boş bırakıyorsunuz.Bir doldurun bakalım nasıl olmuş bu yoldan sapış...Okumadan-dinlemeden iftira atarak ne elde edebilirsiniz ki; koca bir HİÇten başka?İslam uğruna yaptıklarını bilmeden konuşanlar istediği kadar konuşsun!..
23-07-2012 09:52 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
taha yusuf Dışarıda
Profesör

Rep Puanı: 24379
Ruh Halim
Ruh Halim
Neseli

Takımın:
diger
yazıyı okumaya ıhtıyacım yok,okumaya gerek de yok.ben okumam gerekenlerı okudum ve okuduklarım bana yeterlı.
hem nıye bu kadar savunuyorsunuz kı,sızı nıye rahatsız edıyor dogrular.

.
23-07-2012 10:58 AM
mmt1 Çevrimdışı
Cezalı Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
Doğrular seni rahatsız etmiş.Ben buraya yazıyı astım,sen ne yaptın?Bir yerden duyduklarınla hareket ediyorsun.Altını doldur dedik ona da yanaşmadın.Sonra da duydukların yetiyorsa onlarla yetinmeni öneririm.
23-07-2012 11:10 AM
taha yusuf Dışarıda
Profesör

Ruh Halim
Ruh Halim
Neseli

Takımın:
diger
yetınıyorum zaten.

.
23-07-2012 11:13 AM
mmt1 Çevrimdışı
Cezalı Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
“İslam’ın görevi, yeryüzünde egemen olan cahiliye düşünceleri ile uzlaşmak, her yerde yürürlükte olan cahiliye uygulamaları ile bağdaşmak değildir. Bu onun ilk geldiği gün görevi olmamıştır, bugün de yarın da misyonu bu olmayacaktır. Cahiliye, yine aynı cahiliyedir. Cahiliye, yalnızca ALLAH’a kul olma ilkesinden ve ALLAH’ın buyurduğu yaşama tarzından ayrılarak ilahi kaynak dışında başka bir kaynağa dayanarak sosyal düzenler, hukuk sistemleri, adetler, gelenekler ve değer ölçüleri ortaya çıkarmaktır. İslam da aynı İslam’dır. Görevi de insanları cahiliyeden çıkarıp ALLAH’ın yoluna eriştirmektir.” (Yoldaki İşaretler, Sh. 100, Hicret Yayınları baskısı)
23-07-2012 11:35 AM
taha yusuf Dışarıda
Profesör

Ruh Halim
Ruh Halim
Neseli

Takımın:
diger
anlayamadıgım taraf su:seyyıd kutup sutten cıkmıs akkasık ama ımamı rabbanı,mevlana,beyazıd ı bıstamı hz. kotu.
seyyıd kutup un ıpıyle kuyuya ınmektense,yukarıdakı mubareklerın denızınde bogulurum daha ıyı.

.
23-07-2012 12:16 PM
mmt1 Çevrimdışı
Cezalı Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
Burada Seyyid Kutub konuşuyoruz.Celaleddin Rumi'den konuşmadık...Dedim ki yazdığın yazıların altını doldur;yanaşmadın kalkıp şimdi de Üstad Seyyid Kutub'a hakaretvari kelamlar ediyorsun.Ya bildiklerini şuraya kaynaklarıyla ekle ya da karnından konuşma!..
23-07-2012 12:49 PM
[aFiTaP] Çevrimdışı
SüPeR YöNeTiCiYDi

Rep Puanı: 3836
Ruh Halim
Ruh Halim
Olgun

Takımın:
Galatasaray
(23-07-2012 12:49 PM)mmt1 Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Burada Seyyid Kutub konuşuyoruz.Celaleddin Rumi'den konuşmadık...Dedim ki yazdığın yazıların altını doldur;yanaşmadın kalkıp şimdi de Üstad Seyyid Kutub'a hakaretvari kelamlar ediyorsun.Ya bildiklerini şuraya kaynaklarıyla ekle ya da karnından konuşma!..

hakaret vari kelamlar sana niye bu kadar ters geldiki? şaşırdım..

Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..

Biraz Huysuz Biraz Kırık Ben Kendimle Mutluyum......
23-07-2012 12:52 PM
taha yusuf Dışarıda
Profesör

Ruh Halim
Ruh Halim
Neseli

Takımın:
diger
gormuyor musun yazıların altı dolu.
ustad seyyıd kutup masonlara masalık eden bır adamdır.yazdıkların da fıkrımı degıstırmeyecek.
ayrıca saygı sınırlarını aşma!

.
23-07-2012 12:54 PM
mmt1 Çevrimdışı
Cezalı Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
Bana niye ters gelmesin...Düşüncelerinde faydalandığım birisine hakaret edeceksin bende "iyi yaptın" mı diyeyim. Eğer o hüseyin hilmi ışık ve türkiye gazetesi menşeili yazılarsa kaynakların; sana kolay gelsin diyorum...

Ayrıca saygı sınırlarını nerede ne şekilde aşmışım?..Karnından konuşma kelamı bir hakaret midir?
23-07-2012 12:59 PM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi [email protected] adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to [email protected]