Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ALLAH'IN SELAMI
Yazar Mesaj
korfezgomec Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Kimsesiz

Takımın:
ALLAH'IN SELAMI
Öncelikle Selamın Aleyküm , 16 yaşımda iken gördüğüm ve 33 yaşıma kadar kafamı kurcalayan bir rüyamı sizler ile paylaşmak ve aydınlanmak istiyorum.

Rüyamda toprak yolları ve tahtadan evleri olan küçük bir kasabadayım. Hava akşam üstü , yanıma insana benzer elleri ve ayakları olan ama insan olmayan bir şey geldi ve bana '' Ben ALLAH'ın yardımcısıyım , sana ALLAH'ın selamını getirdim , seni ziyaretine çağırıyor'' dedi ve bir yer tarif edip oraya çağırdı. Dediği yere gittim , gökten beyaz ve çok büyük bir delik açıldı ve içinden büyük bir el çıkıp yerdekileri tek tek almaya başladı. Kendisini ALLAH'ın yardımcısı olarak tanıtan tekrar yanıma geldi ve bana '' şimdi sıra sana gelecek ve ALLAH seni yanına alacak'' dedi. Ben beklemeye devam ettim ve bir süre sonra ALLAH'ın yardımcısının yanına gidip '' Ben ALLAH'ı görmeden sevdim siz de benim selamımı söyleyin ben gelmek istemiyorum'' deyip uyandım.

Böyle bir rüya gördüm. Yorumlarınız benim için çok önemli şimdiden ALLAH RAZI OLSUN.
(Bu Mesaj 03-12-2019 11:41 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : korfezgomec.)
03-12-2019 11:41 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net