You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

80'lerin sonu 90'ların başında öğrenci olmak

80'lerin sonu 90'ların başında öğrenci olmak

...
RE: 80'lerin sonu 90'ların başında öğrenci olmak
Teşekkürler.

“Hayat tiyatro gibidir, en kötü insanlar, en iyi yerlerde otururlar.”
Aristofanes
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Şimdi herşey tam tersi gülücük teşekkürler .. Bide dantel önlük yakaları wardı , sırada beklerken başka öğrencilerin annesi gelip yakamızın Örneğine bakardı kim ördü diye sorarladı gülücük
Ya Söylersem Kim Anlar ?
Söylemezsem Bağlar Gamlardan Ağlar Sad

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Milli güvenlik dersimize subay giriyodu.
Daha çok beden eğitimi derslerinde askeri eğitim alıyorduk. Sağa dön, kıt'a dur. :D

Bir öğretmen cebimde Kuran meali yakalamıştı. İkinci yakaladığında disipline göndermek için az yırtınmamıştı ama olmadı. gülücük

En nefret ettiğim şey saç ve tırnak kontrolüydü. Bir öğretmen bit kontrolü bile yapıyodu valla :D Kendimi at gibi hissediyordum.

Kavga konusu bizde öğle değildi kendi işimizi kendimiz hallederdik :D

Ama gerçekten de bizim için olmasa da hayatın birileri için bir anlamı olduğunu hissediyorduk-hissettiriyorlardı. Sağolsunlar Allah razı olsun onlardan.

Sükut sayende anılarım canlandı Allah senden de razı olsun.
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
hakikaten ya o bit kontrolleri neydi öyle...herkesin gözü önünde rezillik..birde yakalanan öğrenciler deşifre olurdu..yazık ya ..
Bizi sen sevgisiz,susuz,havasız;
Ve vatansız bırakma Allah'ım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allah'ım!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Administrator
Evet simdi dusunuyorumda cok sacma geliyor. O zaman ogretmenler yonetenler bunu hic mi dusunmemisler acaba
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Benim önlüğümde bu renkti hangi ara 2019 oldu Sad o ara nasıl geçti ben anlamadım anlayan varsa anlatsın. baygın
Sabret,    Şükret,    Seyret...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Son Düzenleme: 03-04-2019, Saat:05:38 PM, Düzenleyen: afitap.
Çalıkuşu
"Her şey kaderle takdir edilmiştir, kısmetine razı ol ki rahat edesin...”
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.