You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

1. Haftanın Konuğu Leyfunnur

1. Haftanın Konuğu Leyfunnur

Forumcu
RE: 1. Haftanın Konuğu Leyfunnur
Babanın neyini ornek alıyorsun kı ?
Aşk efsane ve efsun değildir
Aşk san’at-ı her dûn değildir
Her aşk davası eden âşık olmaz; her muhabbetten dem uran sadık olmaz
İlahî herkes merd–i aşk olmaz ve değme kalbde derd-i aşk bulunmaz
Aşk bir kimyadır, onun madeni can olur; aşk bir gevherdir onun mekânı kân olur.
Aşk bir zevktir onun da şeydaları var; aşk bir hurûştur, onun da deryaları var.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
belki çok sevdiğim içindir ama benim için örnek alınacak bir insan karakteriyle bilgisi ilmiyle yaşına rağmen hala birşeyler öğrenmeye çalışmasıyla insanlara elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışmasıyla zengin gönlüylegülücük onun yaptığı ama benim yapmam dediğim şeyler olsa da babamın bir çok yönünü örnek almak istiyorumgülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
ölüm değilse bizi ayıran yazık olmuş
bana soru kalmamıski :D cok guzeldi ya sorana cevaplayana tesekkurler :D gülücük
[Resim: ts_atki2.gif]
Dev gibi kestane ağaçları altında çıplak ayak dolaştığımız buz gibi sularında dudaklarımız mosmor olana kadar balık tuttuğumuz fırtınanın cocuklarıyız biliyoruz ki hırçınlığımız, asiliğimiz, ondandır.

[Resim: tb43nr.gif]

Şampiyon Trabzonspor

Kuşkusuz çocuğuna ''tabağını bitir'' diye bağıramayan tek anne, afrikalı ANNE'dir...
Ölmesinler Artık ..!

AFRİKA yaz 5601'e gönder...
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.