You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

1. Haftanın Konuğu Leyfunnur

Profesör
Selamun Aleykum
Haftanın konuğu uygulamamızın ilkini yapacağız o yüzden bu bölümle ilgili biraz bilgi verelim gülücük Bu bölümde üyelerimizi daha yakından tanıyacağız.Her hafta bir üyemiz konuk olacak. Bizde onlara sorular soracağız. konuğumuz cevaplamak istemediği sorulara "pas" diyebilir :D

ilk soruları ben soruyum Smile

1. Bize kendinden biraz bahseder misin ?
2. Çocukluğuna dair en sevdiğin anını paylaşır mısın ?
3. Sinirlendiğinde ne yaparsın ?

şimdilik bu kadar başkalarına da soracak soru kalsın gülme

NOT: istediğin sorudan başlayabilirsin gülme gülme
Alnım rüzgarlara açık
Kor kaynar yüreğimde
Umutlar sevinç içinde
Kan dolan gözlerimde..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Üye
RE: 1. Haftanın Konuğu Leyfunnur
Hayırlı olsun konukluğun..gülücük

Kaç kardeşsin?
Hayatın yolunda gidiyor mu?
Asla yiyemem dediğin bir yemek var mı?
Hangi ülkeyi görmek istersin?
Hangi şehir/şehirleri görmek istersin?
Sevmek mi sevilmek mi?
Platonik aşk hakkında ne düşünüyorsun?
En son okuduğun kitap ismi?

gülücük kolay gelsin..

Biri ağlayarak başlar hayata rahmetlen biri veda eder gülmeyi öğrenmeden..

[Resim: 10za6gn.png]

Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
öncelikle çok duygulandığımı belirtmek isterimBig Grin

gülsevracığımın sorularıyla başlayalımgülücük
1. Bize kendinden biraz bahseder misin ?
2. Çocukluğuna dair en sevdiğin anını paylaşır mısın ?
3. Sinirlendiğinde ne yaparsın ?

1-anadolu ihl den bu sene mezun oldum. malatyalıyım. ailenin en küçük çocuğuyumdurgülücük biraz sinirli ama çabuk unutan bir insanım. etrafımdaki insanlarla iyi anlaşmak istemem başlıca felsefem ancak başıma çok dert açıyor bu durumBig Grin okuldaki sosyal faaliyetlerden eksik kalmak istemeyişimin yanında aksiyonlu olaylardan da eksik kalmam nerde bi kavga var hemen arasında bulurum kendimi ii niyetimin kurbanıyım yaniBig Grin şu sıralar yaş gidiyor endişesiyle ortada divane divane dolaşan biriyim aynı zamandaBig Grin bi işle meşgul olmadığımda acaip tembelleşirimBig Grin şimdilik bu kadarBig Grin
2-bu soryu sonra cevaplamak istiyorum izninizlegülücük
3-eskiden sinirlendiren insanla konuşurdum son zamanlarda bağırıp kavgaya dalıyorum bu ygs aksileştirdi beniBig Grin sinirim geçene kadar evde bir sürü senorya uydurup kendi kendime o insanla hesaplaşırımBig Grin taki sorunu çözene kadar insanlarla sorunlu kalmaya dayanamıyorumgülücük

şimdilik işim var çıkmam lazım dönünce hepsini yanıtlamaya çalışıciğim inşallahgülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
Profesör
hayırlı olsun ablası ) sorular yolda bende soracagım elbettegülücük
[Resim: urjn1.jpg]

Gaflet içinde gördüm, nice canlı cesedi ;
Câhillerden beterdi, âlimlerin hasedi..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Uzman
sağola abla.. sabahtan beri sevra nın 2. sorusunu düşünüyorum aklıma neler geliyo(yaramazlıklarım da tabi) ama bir anıyla sınırlayamıyorum çocukluğum çok güzel geçti şükür(ilkokulum dışında)gülücük sadece biraz daha nadir yaşadığım için köye gidişim aklıma geliyor bağ bahçe olmadığı için köye gitmiyoruz bir defa düğün için gittik dönüşte araba bozulduBig Grin yemyeşil bahçelerin içinde baya bir yürüdük tabi benim keyfime diyecek yok herkesin içinde arabanın bozulmasına bir ben sevinmiştimgülücük yıllar sonra bir kez daha giderken bahar ayıydı bembeyaz kayısı bahçelerinden geçtik sonra eski bi çeşmenin başında durduk elimde çayım ayaklarımın altında hekimhan hava yağmurlu gibi o havayı unutamıyorumgülücük onun dışında çocukluk gerçekten en sevdiğim tek bir anla anlatılmayacak kadar geniş en azından benim içinifade
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.