Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şu Anki Ruh Halinizi Anlatan Resim
Yazar Mesaj
Haticee Dışarıda
Kıdemli Üye

Rep Puanı: 898
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
diger
RE: Şu Anki Ruh Halinizi Anlatan Resim
(18-08-2015 09:45 AM)noyan35 Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..[Resim: th?&id=OIP.Mfe879805f67454d88f39...mp;amp;p=0]

Şuan bu resimdeki beni anlatıyor...
20-08-2015 10:54 AM
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
muratcan Çevrimdışı
Uzman

Rep Puanı: 1032
Ruh Halim
Ruh Halim
Mutlu

Takımın:
diger
(20-08-2015 10:54 AM)Köylü Kızı Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..
(18-08-2015 09:45 AM)noyan35 Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..[Resim: th?&id=OIP.Mfe879805f67454d88f39...mp;amp;p=0]

Şuan bu resimdeki beni anlatıyor...

bu resim bence bir nesnenin simetrisi gibi.

sanki kendinizi düşünüyormussunuz gibi gülücük

ruhumun bedenimden sıyrıldıgı gün bedenim toprakla birleşecek.
sen yardım eyle Allah 'ım
20-08-2015 10:57 AM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Haticee Dışarıda
Kıdemli Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
diger
Yani dalgın ve sıkıntılı gibiyim, bu resimde öyle bence...
20-08-2015 10:58 AM
muratcan Çevrimdışı
Uzman

Ruh Halim
Ruh Halim
Mutlu

Takımın:
diger
(20-08-2015 10:58 AM)Köylü Kızı Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Yani dalgın ve sıkıntılı gibiyim, bu resimde öyle bence...

küçük bir espiridi..

dalgın ve sıkıntılı zamanlarınızı fazla düşünerek kendinizi yıpratmayın bence...

aklımız ve fikrimiz fıtratımız yönünde tecelli ederse her sıkıntı ve her dalgınlık refah olacaktır.

20-08-2015 11:00 AM
Haticee Dışarıda
Kıdemli Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
diger
(20-08-2015 11:00 AM)muratcan Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..
(20-08-2015 10:58 AM)Köylü Kızı Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Yani dalgın ve sıkıntılı gibiyim, bu resimde öyle bence...

küçük bir espiridi..

dalgın ve sıkıntılı zamanlarınızı fazla düşünerek kendinizi yıpratmayın bence...

aklımız ve fikrimiz fıtratımız yönünde tecelli ederse her sıkıntı ve her dalgınlık refah olacaktır.

Haklısınız... Bazen herşeyi geride bırakıp gitmek istiyorum, öyle sıkıntılar işte...Rolleyes
20-08-2015 11:03 AM
muratcan Çevrimdışı
Uzman

Ruh Halim
Ruh Halim
Mutlu

Takımın:
diger
(20-08-2015 11:03 AM)Köylü Kızı Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..
(20-08-2015 11:00 AM)muratcan Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..

küçük bir espiridi..

Haklısınız... Bazen herşeyi geride bırakıp gitmek istiyorum, öyle sıkıntılar işte...Rolleyes

herşeyi geride bırakıp gidemezsiniz..

gittiginiz her yere aklınızla gideceksiniz...sadece yaptıgınız mekan degiştirmek olacaktır ki bu da yalnız anılarınızın kanamasına engel olacaktır

20-08-2015 11:05 AM
Haticee Dışarıda
Kıdemli Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
diger
(20-08-2015 11:05 AM)muratcan Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..herşeyi geride bırakıp gidemezsiniz..
gittiginiz her yere aklınızla gideceksiniz...sadece yaptıgınız mekan degiştirmek olacaktır ki bu da yalnız anılarınızın kanamasına engel olacaktır

Evet doğru ama bazen yalnız kendi başıma kalmalıyım, çünkü hiç yalnız bir başıma kalmadım ve düşünmeye ihtiyacım var...
Bu yüzden üniversiyeti il dışı uzakta okumalıyım..
20-08-2015 11:08 AM
muratcan Çevrimdışı
Uzman

Ruh Halim
Ruh Halim
Mutlu

Takımın:
diger
(20-08-2015 11:08 AM)Köylü Kızı Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..
(20-08-2015 11:05 AM)muratcan Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..herşeyi geride bırakıp gidemezsiniz..

Evet doğru ama bazen yalnız kendi başıma kalmalıyım, çünkü hiç yalnız bir başıma kalmadım ve düşünmeye ihtiyacım var...
Bu yüzden üniversiyeti il dışı uzakta okumalıyım..

herşeyin hayırlısı tabiki ama:

ailenizden mi kaçıyorsunuz yoksa fani dünya işlerinden mi (beşeri aşk)

eger kendinizi uzaklaştırmanız aileniz yönünde ise kesinlikle yapmayın
lakin digeri ise bu sizin kararınız..

20-08-2015 11:13 AM
Haticee Dışarıda
Kıdemli Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
diger
(20-08-2015 11:13 AM)muratcan Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..herşeyin hayırlısı tabiki ama:

ailenizden mi kaçıyorsunuz yoksa fani dünya işlerinden mi (beşeri aşk)

eger kendinizi uzaklaştırmanız aileniz yönünde ise kesinlikle yapmayın
lakin digeri ise bu sizin kararınız..

Her ikisinden de, ailemden uzaklaşmalıyım çünkü hayatımda hiç onlardan bir gün bile ayrılmadım..
Beşeri aşk, en çok kaçmam gerekenlerden biri, olmayacak işler bunlar aslında ama kaçarak çözüm arıyorum...
20-08-2015 11:17 AM
muratcan Çevrimdışı
Uzman

Ruh Halim
Ruh Halim
Mutlu

Takımın:
diger
beşeri aşk kısmı beni ilgilendirmez o sizin kararınız ama konu aile olursa burnumu sokarım...

ailenizden kaçmayın hiç ayrılmamışsınız bence ayrılmayın...

tabi okul filan olucak ama bunu da onların rızası ile yapın..aile çok önemli köylü kızı...

ben ailem için nelerden vazgeçtim...bugün olsa yine aynı şeyleri yaparım zerre pişman degilim.

bilginize

20-08-2015 11:20 AM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net