Gönder Cevapla
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ŞEYH SEYYİD OSMAN MÜRTEZA EFENDİ KİMDİR?
Yazar Mesaj
Abdulhamithan Çevrimdışı
Üye
**

Mesajlar: 170
Üyelik Tarihi: Nov 2018
Rep Puanı: 34
Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
diger
Mesaj: #11
RE: ŞEYH SEYYİD OSMAN MÜRTEZA EFENDİ KİMDİR?
Şeyhim beni herdaim görür,duyar!
Şeyhim medet diye bağırana yetişir!
Şeyhin kalbimden geçeni bilir!
Şeyhin her yaptığında vardır bir hikmet!
Şeyhime mürid olmuyan ehli delalet!
Şeyhimin cemaati kurtulucak!
Şeyhim cennetlik!
Şeyhim müridlerine şefaat edip onları cennete sokucak!
Şeyhim günahlarımdan haberdar!
Şeyhim medet ederse(himmet)ederse olur!
Şeyhlerin ruhları bizi koruyor,gözetiyor...!

Bu itikatlar ile hareket eden hali kali ile ne ehli sünnet olur nede ehli tevhid.Sahabeden sonra tabiin ,tebei tabiin zamanında tarikatın adı bile yoktu Abdulkadiri geylani büyük bir alimdir asla tarikat kurmadı suanki sofilerin sapkınlıklarından beridir.Herkesin bir yolu olduğu kesin ama asıl konu kimsenin akıbetini son nefesini kimse bilemez, Allahu teala kendisinin vasıflarını ölü yada dirilere veren gulat sofilere hidayet nasip etsin onlara tevhide dönmeyi nasip etsin islam adına uydurdukları bidatlarden onları temizlesin .Bu bir yarış,cennete girme yarışı kendini kurtulmuş görmek kurtulmaya elbette yetmez Allah bize Rızasına uygun yaşayıp ölmeyi nasip etsin.
Dün 02:04 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
kadiri dervişi Çevrimdışı
Yeni Üye

Mesajlar: 6
Üyelik Tarihi: Jan 2019
Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Mesgul

Takımın:
Mesaj: #12
RE: ŞEYH SEYYİD OSMAN MÜRTEZA EFENDİ KİMDİR?
Amin. Velâkin Siz zandan kaçılsın kimse kimsenin akibetini bilemez derken dahi sofulae hakkında zanna düşüp onları ehli sünnet disi sayiyorsunuz..

Allah hepimize hayirli bir omur hayirli bir akibet versin insaallah. Bu hususta hem fikir degiliz. Rabbim bize Hakki Hakk batili Batil olarak göstersin. Insaallah Selametle.
Dün 08:13 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net