Gönder Cevapla
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstanbul'a gemi tiyatro
Yazar Mesaj
Kayıtsız
Kayıtsız

 
Mesaj: #1
İstanbul'a gemi tiyatro
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İstanbul için bir gemi tiyatrosu projesi hazırladıklarını belirtti. İstanbul'un Anadolu yakasındaki 11 ilçede Devlet Tiyatroları'nın tek bir sahnesinin bile bulunmadığını belirten Günay, bu nedenle Beykoz'da iki sahne birden açmaya hazırlandıklarını söyledi.
İstanbul için yüzen bir gemi tiyatrosu projesi hazırladıklarını anlatan Günay, "Böylece Devlet Tiyatroları, tiyatro olmayan her ilçeye demir atarak hizmet verebilecek. Günay, ayrıca Devlet Tiyatroları'nın bu sene fazla turne yaparak daha fazla seyirciye ulaşacaklarını bildirdi.
Günay, Ankaralı sanatseverlere de Adliye ile Senfoni Orkestrası arasındaki alana yeni bir kültür mekânı oluşturacakları müjdesini verdi. Bu mekânın 10 bin metrekareden büyük olacağını belirten Günay, "Burada sergi, dinleti, konser salonları ve atölyeler bulunacak" dedi.
24-12-2007 05:47 PM
Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net