Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İngilizce Kursu Tavsiyesi
Yazar Mesaj
ahmetb123 Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
İngilizce Kursu Tavsiyesi
merhabalar İngilizce ve dil öğrenimi her ne kadar kişinin azmiyle ve çabasıyla doğru orantılı olsa da;
öğreticinin öğrenciyi motive edebilmesi ve öğretme konusunda istekliliği,
tüm personelin sıcaklığı, ders ve materyallerin çeşitliliği ve öğretim şekli gibi birçok kriterin de dil öğrenimini
çok olumlu etkilediğini düşünüyorum. Yabancı öğretmenlerimizin kaliteli ve tecrübeli olması İngilizce konusunda
endişe ve eksikliklerimizin giderilmesinde önemliydi. Yalnızca IELTS değil akademik İngilizcemizin ilerlemesi i
çin de bu kursun alınmasından dolayı memnunum. Uzun suredir kullanmadığım İngilizcemi hatırlamak ve ilerletmek
amacıyla 2 ay önce başladığım intermediate sınıfından sonra iş yerimde İngilizce devam eden toplantılara bile
katılabilmeye başladım. Çok güzel bir kurs ortamında, bol pratik yaparak öğrendiğim ve isimde
de fayda gördüğüm İngilizcemden dolayı İstanbul Lisan Merkezini herkese öneririm ve tavsiye ederim.
07-12-2016 03:15 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
payere Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Mesgul

Takımın:
RE: İngilizce Kursu Tavsiyesi
teşekkürler bu yeri daha önce de duymuştum kurs için yer bakarken araştıracağım
29-07-2019 03:15 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net