You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İftar için ihtiyat süresi belirlemek bid'attir!

İftar için ihtiyat süresi belirlemek bid'attir!

Yeni Üye
RE: İftar için ihtiyat süresi belirlemek bid'attir!
Duzenler silerim diye dusunmustum ama 15 dk gecmis silinmiyorda.Yoneticilerden rica etsek silerler degil mi
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
kalemsör sapık fikirlerini heryerde yaymaya baslamıssın : D site açmıs birde. xd

ek olarak kimse dedi diye kimse cennetlik olmaz.neyini çürütücek.bos işler.Allah istediğini alır istediğini almaz Ibni hazma mı soracak tüm cocukları cennete koyayımmı diye.peygamber bile cocuk dememiş beddua etmis, çocuk var cocuk var.

Ayrıca olaya ruh babında bakarsan ortada çocuk mocuk kalmıyor, gerçekte. Biyolojik olarak cocuk, bebek herneyse ama Allah'ın katında işler baska.isa bile bebekken konusmus Allah'ı tasdik etmis.az düşünün biraz. zor bişey deil.Allah akıl fikir vermis da.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
ilim tahsil ettim dediğin? ne. İki hadis okumakla ne? oluyor.Sanki atomu parçalamıs.evrenin sırrını çözmüş : D

Pozitif bilimleri bilmedikten sora boş.Şuncacık şeyi bile bilmiyorsun cennete imanı olmayan giremez.Sen yok öyle dedi bu böyle dedi. Bunun neresi ilim. Neyse sen kendini alim san bakalım Saskinss
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
e bilmiyorsun ne diye hepsini cennete sokan birinin fikirlerini anlatıyorsun burda.ne dediğin belli değil.bişe deyincede yok ben şukadarda kürsülerde konustum,şukadarda böyle yaptım filan.boş işler.

Üç kardes meselesini arastır.sanırım konu hakkında fazla bilgin yok ama dil papuç gibi bakıyorumda : D

neyse fazla uzatmaya gerek yok. Herkes herseyi çok biliyor zaten. zaman kaybı. Bos işler.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
@Cosmos 13. mesajda yazdıkların gözümden kaçmadı. Sana daha evvel ki kere hakaret etmemen konusunda uyarmıştım bu üç oldu. 7 gün uzaklaştırıldınız.
Tekrarında süresiz ban.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.