Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İMAM HATİP LİSESİNDE ALINAN GİRİŞİMCİLİK DERSİ VE KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ
Yazar Mesaj
esmakübra Çevrimdışı
Yeni Üye

Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Olgun

Takımın:
İMAM HATİP LİSESİNDE ALINAN GİRİŞİMCİLİK DERSİ VE KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ
Arkadaşlar merhaba geçen yıl liseden mezun oldum ve lise son sınıfta girişimcilik dersi aldık.Bu ders KOSGEB Girişimcilik Eğitimi belgesi yerine geçiyor mu ? Ailemin desteği ile kendim ve abim için bir iş yeri açmak istiyorum. KOSGEB yeni iş yeri açan girişimcilere 50.000 tl hibe ,100.000 tl faizsiz kredi desteği sunuyor.Bu destekten yaralanan arkadaşlar bu hibe desteğini nasıl aldı bana yazabilir mi? Birde hibe desteği almak dinen caiz midir?
10-03-2018 12:47 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
esmakübra Çevrimdışı
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Olgun

Takımın:
RE: İMAM HATİP LİSESİNDE ALINAN GİRİŞİMCİLİK DERSİ VE KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ
Ben kosgeb girişimci desteği ile halı yıkama işletmesi açmak istiyorum.Halı yıkama işletmeleri nasıl be ne kadar destek alır bunun hakkında bilgisi ve deneyimi olan var mı ?
15-03-2018 11:29 AM
esmakübra Çevrimdışı
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Olgun

Takımın:
RE: İMAM HATİP LİSESİNDE ALINAN GİRİŞİMCİLİK DERSİ VE KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ
KOSGEB'e gittik bize iş yerini açın ve iş planınızı yazıp getirin dediler. Başladık biz.
01-04-2018 04:47 PM
esmakübra Çevrimdışı
Yeni Üye

Ruh Halim
Ruh Halim
Olgun

Takımın:
Can dostlar merhaba.Ben KOSGEB Girişimci Desteği için başvurumu yaptım , belkide sizde biliyorsunuzdur kosgeb girişimci desteği başvuru yapmak için kosgeb'e bir iş planı hazırlamanız gerekiyor.İş planında yaptığınız işi kosgeb'e uygun bir başvuru formatında anlatmanız gerekiyor.Bunun için bir çok kişi iş planı başvuru formu hazırlatmak için danışman firmaya gidip para ödüyor bunu yapmamıza artık gerek yok Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz.. bu siteyi bize benim mezun olduğum okul müdürü verdi buradan kendi işinizle ilgili örnek iş planı örnekleri var bu örnek iş planlarına bakıp sizde benim gibi kendi projenizi hazırlayabilirsiniz. Hem neden danışmana para verelim ki ? Bak örnek işplanlarına kendi projenide bu planlara göre doldur.Kalın sağlıcakla iyi günler. Ben iş yerimi açtım ve iş planımı bu yolla hazırlayıp kosgeb'e sundum.Şimdi kurulun toplanmasını bekliyorum.
25-04-2018 01:01 PM
alpi Çevrimdışı
Yönetici

Rep Puanı: 4856
Ruh Halim
Ruh Halim
Israrci

Takımın:
diger
İş yeriniz hayırlı olsun.
Destek aldınız mı yoksa beklemede misiniz?
Ne üzerine iş yeri açtınız?

....

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
25-04-2018 02:53 PM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi [email protected] adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to [email protected]