Gönder Cevapla
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İKİNCİ YANİ ENERJİ BEDENE SALDIRILAR
Yazar Mesaj
SEMET KOMAN Çevrimdışı
Yeni Üye

Mesajlar: 3
Üyelik Tarihi: May 2017
Rep Puanı: 0
Ruh Halim
Ruh Halim
Mesgul

Takımın:
Mesaj: #1
İKİNCİ YANİ ENERJİ BEDENE SALDIRILAR
ENERJİ YANİ RUHSAL BEDENE SALDIRILAR
Değerli insanları hayvan yerine koyup, dişini tırnağını söküp, derisini yüzüp, iç organlarını çıkararak parçalıyor, bıçaklıyor, çok derin acılar yaşatıyor, cani, vahşi, katliamcı bir insanın tabiatı ile duygusuz, ruhsuz bir şekilde insanlara eziyetler çektirerek öldürüyorlar. Bunun adına da sanat, devlet, efsun, ihtiyacımız var fan fini finpon yani cinlerle yerleştikleri insanların beyninde cinsel ihtiyaçları yapmak işi diyorlardı.
Bu iğrenç mensup veya iğrenç güruhun amacı devletin milletin gücünü, inançsızlar adına, solculuk adına kullanmak kendilerinden olmayan değerli insanları yine devletin gücünü kendi istekleri ve hevesleri doğrultusunda kullanarak vahşice öldürmekti. Vallahi de Billahi de bunların insanlara karşı uyguladıkları vahşeti, aşırılığı ve umarsızlığı dünya görmedi.
Sanat adına ortaya konan en değerli karakter ve sergilemelerin neredeyse tamama yakını öldürülen hakkı gasp edilen insanların çalışmalarından ve kendi kişisel özelliklerinden kaynaklanmaktadır.
Kundakta ağlamaktan başka bir şey bilmeyen bebeklere de tecavüz ederek anüsten patlatıp(hatta bizden değil deyip bazı iğrenç ve şerefsizce şeylerde yapıyorlardı) bunun içine girmemiz lazım, bunu kullanmamız lazım hiçbir şeyi yoksa da doğası var sanata aktaracağız diyor, eziyet ederken bebek kendini ifade edemeden karşı koyamadan acılar içinde ölüp gidiyordu. Hiçbir şey elde edemeseler de sanat uğruna her şey yapılır diyor hiç önemsemeden başka birine geçeriz diyorlardı. Genelde bu vahşi cinayetlerin bir kısmını öldürülen veya hakkı gasp edilen kişilerin düşmanı olduğunu bildikleri kişilere düşmanca ve canavarca bir ruhla hareket etmelerinden dolayı yaptırılıyordu.
Bu işleri ilgili birimlerdeki sol ile azınlıklardan kim olursa(Ermeni- Rum, lazlar )yapıyordu. Yok bob projesi, yok doğuda büyük kalmayacak yok biz bir siz iki olacaksınız diyorlardı. Fransa, ABD ve Almanya gb ülkelerden de ilgili sahıslar ve çeşitli vardı.
Müslümanlardan bir tane özel insan, bir tane üst, bir tane bir numara olmayacak diyorlardı. Bunları kundaktaki çoçuklarını ailelerini patlatarak yaşamdan eksik bırakacaklarmış. Önemli her yeri ele geçirdiklerini o statülerde kimseyi bırakmayacaklarını da diyorlardı.
30-08-2017 10:45 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi [email protected] adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to [email protected]