You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İŞTe BATIYA ÖZENEN BAZI TÜRK KıZLaRıNıN ÖZeLLiKLeRi...

SöZüM MeCLiSDeN dışarıı) AMA PAYLAŞMADANDA YAPAMIYACAĞIM ÇÜNKİ SİNİR OLDUM..LÜTFEN ..ANLAYAN ANLAR .KİMSE ÜZERİNE ALMASIN..

1-) Brad Pitt, Leonardo Di Caprio,vs… gibi tanımadığı insanLara aşık oLurLar.

2-) CırtLak renkLi markası we fiyatı 100 m öteden beLLi oLan "cast" ayakkabıLarın içine kot pantoLonun paçasını sokar we herkesin onLara beğeniyLe baktığını zannederLer.

3-) Dış görünüşe değiL iç görünüşe önem werdikLerini söyLeyip karşıLarına çıkan iLk yakışıkLı we beyinsiz erkeğe aşık oLurLar.

4-) OnLarın önem sırası aşağıdan yukarıya doorudur. Ayakkabının markası,pantoLonun markası,gömLeğin markası

5-) KendiLerini dünyanın en güzeL kızı zannederLer we bunu çewreye hissettirmeye çaLışırLar.

6-) Kadın HakLarı diye çığırırLar ama kamu kuruLuşLarında en hızLı onLarın işi görüLür.

7-) "Aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ- - - - - - rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttLLııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma diLLeri wardır.

8-) En PatatesLeri internete girince ortamın şahı padişahı CLaudia Schifferi oLur.

9-) OnLara göre paran oLduğu sürece adamsındır.Parasız erkek öLü erkektir.

13-) MesajLarında "canım,şekerim,1 tanem" gibi sıfatLarı resmi oLdukLarı kişiLere yazar, sonrada "umut wermedim ki ben" diye zeytinyağı moduna geçerLer.

14-) Erkeğin yaptığı her işe "ben de yaparım ne farkım war" diye atLarLar.

15-) Kot pantoLonu çizmenin içine sokup şebek oLurLar.

16-) Sokakta bağıra bağıra anıra anıra güLerLer ve siz ona kınayarak baktığınızda siz geçene kadar durup siz geçer geçmez."KİKİKİKiiikklkkkiikkl" diye bağırırLar.

17-) DuwarLarına Gökhan Özen posterLeri yapıştırıp "aşkııııaaaıııaıaıaıaım yaaaaaağğğğğ" diye arkadaşLarıyLa ayin yaparLar.

18-) 1 PLaza topuk giyip yürürken Yao Ming oLurLar. Yürüyemiyosan giyme ya… ALLA ALLA…

19-) YüzLerini fondotene ruja carta curta buLarLar.

20-) Sınıfta ağLayıp sızLarLar nedensiz yere…

21-) "Ay arabeskmi dinLiyosun iiğğğğğğwweeeennnnçç" diyip biLgisayarLarında İbrahim TatLıses’in tüm aLbümLerini buLundururLar.

22-) SeninLe mesLeğin,araban,okuLun,paran,ayakkabın vs gibi her şeyin için beraber oLabiLirLer. Karakterin we beynin hariç…

A$k Doqu$tan Kısmét İ$i!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
RE: İŞTe BATIYA ÖZENEN BAZI TÜRK KıZLaRıNıN ÖZeLLiKLeRi...
ben böyle bir kız dilim açıkçası çevremdede böyle bir kız yok...

abartmış kız bu yazı sinir olma
Bunu ilk beğenen sen ol.
Üye
l0 numara acıklama yapmısın.. ellerine saqlik topragim.
Kitabımız Kuran İlim kokuyor.. Kaç müslüman günde acip okuyor.. okuyanda işte öyle okuyor.. manasına kafa yoruyormuyuz..?... MÜSLÜMAN-ÜLKÜCÜ... !
Bunu ilk beğenen sen ol.
>295457<
Cvp: RE: İŞTe BATIYA ÖZENEN BAZI TÜRK KıZLaRıNıN ÖZeLLiKLeRi...
SAHRA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben böyle bir kız dilim açıkçası çevremdede böyle bir kız yok...

yes
...Aç sineni açabildiğin kadar ummanlar gibi olsun, inançla geril insana sevgi duy, kalmasın alaka duymadığın ve el uzatmadığın bir mahzun gönül...

Bunu ilk beğenen sen ol.
münzevi_yürekli
"bazı türk kızlarının" değil birçoğunun; "abartı" değil "daha berbat" bir durumda oldukları kanaatindeyim...
Ay vurunca çatlatır göğsümdeki mahşeri
çünkü kavganın göbeğidir benim yerim
canlarım, kollarında Parti pazubentleri
dik başlar, erkek haykırışlarla
göndere, en yukarlara çekiyorlar
en yukarlara çatlıycak kadar aşkî yüreklerini.

Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi
Ebûzer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:"bazı türk kızlarının" değil birçoğunun; "abartı" değil "daha berbat" bir durumda oldukları kanaatindeyim...

abartıyorsunuz
Bunu ilk beğenen sen ol.
zehra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
SAHRA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben böyle bir kız dilim açıkçası çevremdede böyle bir kız yok...

yes

ama benim çevremde böyle kızlar var ben görüyorum malesfkiSaskinSaskin

A$k Doqu$tan Kısmét İ$i!
Bunu ilk beğenen sen ol.
köyün delisi
7-) "Aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ- - - - - - rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttLLııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma diLLeri wardır.
öncelikle nuhahaahSmilegülücük

aslında çok acı bi durum..abartı değil..geçen gün neler duydum hem de birinci ağızdan..hala kendime gelemedim..allah çocukları olanlara yardım etsin ama sanırım ben kedili teyze olarak yaşlanmayı tercih etcem..gülücük
PEAH!

“Somali'de, 90 günde, 29.000'den fazla çocuk açlıktan öldü. Mübarek Ramazan ayında son altmış yılın en büyük kuraklığını yaşayan Afrika ülkelerine 5 TL. yardım etmek için bir kısa mesaj atabilirsiniz:

Afrika yaz 5601 (Türkiye Diyanet Vakfı)
Afrika yaz 2868 (Türk Kızılayı)
Afrika yaz 3072 (İHH- İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı)..
Bunu ilk beğenen sen ol.
MüslümAnarşist
Cvp: İŞTe BATIYA ÖZENEN BAZI TÜRK KıZLaRıNıN ÖZeLLiKLeRi...
Bir an önce insan moduna girebilmelerinin duacısıyım...
Sevgilim, eylem güzelim benim!
Yitik bir ülkeyi korumaya değil,
Yeniden kurulacak bir ülkeyi
Aşkla örmeye benzer devrimci olmak....
Bunu ilk beğenen sen ol.
Kayıtsız
Ziyaretçi

abartı değil sahra var böyle kızlar malesefki üzgün
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.