Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İŞTE ŞİMDİ O AĞZINDAN ÖPERİM SENİN...
Yazar Mesaj
çakyamuni Çevrimdışı
General

Rep Puanı: 1118
Ruh Halim
Ruh Halim
Supheli

Takımın:
diger
İŞTE ŞİMDİ O AĞZINDAN ÖPERİM SENİN...
"Ne sağcıyım, ne solcu, çağulcuyum çapulcu" pankartıyla Gezi Parkı eylemcilerine destek veren Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, Başbakan Erdoğan’ın tepkisine neden oldu. Erdoğan’ın dün Ankara’da yaptığı konuşmada Boyner’i hedef alan açıklamalarda bulunması yatırımcıları da tedirgin etti.

Erdoğan’ın, “Şimdi bakıyorum bir tanesi çıkmış, 'ne sağcıyım, ne solcu çapulcuyum çapulcu' diyor. Hayırlı olsun. Sevgili kardeşlerim, sakın bu çapulcuları da ihya etmeyin ha. Bunları ihya etmeyin. Biliyorsunuz bunlar yıllarca bu milletin sırtından geçindiler. Ne demek istediğimi anlıyorsunuz değil mi? Dolaysıyla bu millete hakaret edenlere haddini bildirmek bu milletin görevidir. Hem de demokratik şartlar içerisinde” açıklaması şirket hisselerini dağıttı.

Sabah 09.35’te açılan seansın sonunda Borsa İstanbul, 1.70 oranında değer kaybederken, Boyner Grubu’nun hisseleri yüzde 3.8 oranında düştü. Altınyıldız hisseleri yüzde 4.4 oranında erirken, Boyner Büyük Mağazacılık hisseleri 3.3 değer yitirdi.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

işte böyle konuş cancağızım... çapulcaları açık et ve milleti uyar... millet varlığına, birliğine, dirliğine düşman olan çapulcuları görsün ve onlara emeğini vermesin... ve çapulcular, müptezeller öyle bir çakılsınlar ki ekonomik olarak analarından emdikleri süt burunlarından fitil fitil gelsin....

SEN de ADALET denilen mefhumu öyle bir işlet, öyle bir uygular ki tek bir kan emici pislik kalmasın meydanda,,, ne kızılı ne yeşili ne karası... işte o zaman bu millet sana hayran olur...

böyle konuş lütfen tam böyle konuş...gerçekleri korkmadan söyle... ama KENDİNDE dürüst siyaset et...asla ikiyüzlü siyaset yapma ve buna fırsatta verme...o zaman canımsın derim sana...

bu millet şerefli yaşamaya hasret...bu millet kaynaklarını kendisinin kullanmasına hasret...bu millet ezilmeden sömürülmeden adam gibi yaşamaya hasret...

hadi cancağızım göster kendini ve ez bütüm çapulcuları, sefilleri, rezilleri, müptezelleri, pespayeleri...hadi göster kendini...

HADİ BATIR TÜM ÇAPULCULARI BATIR ASLANIM, KOÇUM, CANIM... çakılsınlar rezil rüsva olsunlar...

sözlerime gücenme...böyle konuşuyorum,,,çünkü içim coşkun bir deniz gibi kabarıyor...seviniyorum... heyecanımdan böyleyim... çünkü çapulcuların çakılması beni zevkten dört köşe ediyor...

ahlaksız kapitalist bozmalarının, söyonist kuklalarının ezilmesi beni delirtiyor, ruhumu dalgalandırıyor...şu an göklerde gibiyim uçuyorum...

VATAN-AHLAK-ADALET.
DÜŞÜNCEYLE SAVAŞMAK YÜCELTİR.
(Bu Mesaj 10-06-2013 07:50 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : çakyamuni.)
10-06-2013 07:46 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
taha yusuf Dışarıda
Profesör

Rep Puanı: 24447
Ruh Halim
Ruh Halim
Neseli

Takımın:
diger
RE: İŞTE ŞİMDİ O AĞZINDAN ÖPERİM SENİN...
konusuyorlar ama kıme konusuyorlar neden konusuyorlar haberlerı yok.ıkı lafı ıle tepetaklak olmuslar,bıraz daha uzerıne gıtse dıbe batacaklar ama hala konusuyorlar gülücük

tesekkur ederım cakyamunı kardesım,yorumun da guzeldı gülücük

.
10-06-2013 08:23 PM
çakyamuni Çevrimdışı
General

Rep Puanı: 1118
Ruh Halim
Ruh Halim
Supheli

Takımın:
diger
RE: İŞTE ŞİMDİ O AĞZINDAN ÖPERİM SENİN...
eyvallah güzel kardeşim.... teşekkür ederim... batsın bütün kapitalist bozmaları inşallah...rezil rüsva olsunlar, kahru perişan olsunlar...servetleri ve tüm varlıkları darmadağınık olsun...sokaklara düşsünler emeğini gasp ettikleri halktan dilenecek duruma gelsinler inşallah....sonsuz aminler olsun...

VATAN-AHLAK-ADALET.
DÜŞÜNCEYLE SAVAŞMAK YÜCELTİR.
10-06-2013 08:27 PM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net