Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçki içtim pişmanım tövbe edicem, ibadete nezaman başlayabilirim?
Yazar Mesaj
Mehmet51 Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 16
Ruh Halim
Ruh Halim
Kederli

Takımın:
Galatasaray
RE: İçki içtim pişmanım tövbe edicem, ibadete nezaman başlayabilirim?
(28-08-2014 01:17 PM)zeynn_ep Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Ölümü arzu etmek için pek çok insanın daha geçerli sebepleri olduğu halde bunu yapmıyorlar..Çoğunda bir hamd hali..sizde bahsetmişsiniz ailemin durumu iyi, maddi durumumuz iyi...Sanırım bazen aslında ne kadar rahat, sıkıntısız hayat yaşadığımızı görmek, farkında olmak adına Rabbimizden şefkat tokadı yememiz gerekiyor..

Yanlış yaptığımın farkındayım.Ama benim isyanım ALLAH C.C'a değil,kendini bilmeyen kullarına.Kimseyi kırmayayım,üzmeyeyim derken yeri geliyor en yakınım ailem bile olmayacak şekilde kalbimi yıkıyor haksız yere.

Yolunda giden,kimseye bulaşmayan bir insanın neden damarına basarlar.Sabırlı olmama rağmen çok ciddi boyutta da sinir var,haklıysam ve üstüme gelinmişse ucunda ölümde olsa saldırıya geçerim karşı tarafa.Ama bunu istemiyorum.Ne elimden ne dilimden kimsenin zarar görmesini istemem.Ama sinir de kendi canımdan geçecek kadar fazla!

Her neyse,yaptığım yanlışın asıl sebebi gerçek olan,karşılıksız sevip veren ALLAH C.C'a bir an önce kavuşmak.Hayırlısı ne ise onu versin.

Konuyu açan arkadaşın da konusunu sabote ettim,tavsiyelerimizi ona verelim...

Gittiğin yol doğru bir yere gitmiyorsa,yaptığın sadece ayaklarına eziyettir..!
28-08-2014 07:05 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net