You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

ÜVEYS ZİKRİ YAPILIŞI? FAZİLETLERİ?...(HAYATINIZ DEĞİŞECEK)

ÜVEYS ZİKRİ YAPILIŞI? FAZİLETLERİ?...(HAYATINIZ DEĞİŞECEK)

Yönetici
RE: ÜVEYS ZİKRİ YAPILIŞI? FAZİLETLERİ?...(HAYATINIZ DEĞİŞECEK)
Ohhhh duaya bakın ev ve araba sahibi de yapıyormuş. Benim oğlan telefon istiyor verir mi onu da bir sorar mısın duaya.
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
Bunun kaynağı, mesnedi var mıdır yoksa istediğimiz gibi atış serbest mi.

mesela bir Allame zikri var ama paylaşsam uygun düşer mi? gülücük
Bunu ilk beğenen sen ol.
General
Lafzin etkisi vardir illa ki o baska konu ama
Daha evvel uveysilik konusunu açmıştım ya hani
Arkadaşım uveysi idi.
Lakin iflas ettiler 1 ay önce kadar.
Telefonu unut Alpi abi:/

Uveysilik bu değil.

Ki yine diyecegim tehlikeli sular bunlar.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Cezalı Üye
Ev ve araba verilmesi mevzusu gerçek hayatta değil , mana aleminde gösteriliyor, araba veya evin sembolik anlamlar var, birinin kişinin bu yolu yayması diğerinin de zikrine kendi halinde devam etmesi diye biliyorum. Peki bu yol Veysel Karaniden geliyorsa ona ne gösterildi at arabası mı? Mesela Üveysilik de Hak yol olabilir, isteyen devam edebilir ama okuyunca çok komik geliyor. Bana göre bu işin sonu şizofrenilik. Müridsiz yola çıkılmazmış. Rabbi onu da verecekmiş. Tabi bu şizofreniliğin son avuntusu. Ben de üveysiydim bir zamanlar atıp tutmuyorum. Mevlana ile mi görüştüm yoksa trollediler mi bilmiyorum. Kesin bilgi olsaydı şüphe de olmazdı. Kolay gelsin müridine selam söyle. Mevlana ya da Geylani ise dersleri bıraktığım için özür dilediğimi de ilet.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yönetici
Diğerleri iyi vatandaş, İslam iyi insan yetiştirmeyi amaçlar.

Herkes aynı fikirdeyse,
hiç kimse yeterince
düşünmüyor demektir.
Mevlana
Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.