Gönder Cevapla

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ölümsüz
Yazar Mesaj
sessizlik Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 253
Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
Ölümsüz
Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..

Güzelmiş...
Iyi seyirler
12-02-2020 06:37 PM
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
darkmatter Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Rep Puanı: -2
Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
RE: Ölümsüz
bilim kurgu seviyorsan solarisi izle.72 yapımı.belki biraz bişeyler öğrenirsin xD
12-02-2020 10:04 PM
sessizlik Çevrimdışı
Üye
**

Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
(12-02-2020 10:04 PM)darkmatter Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..bilim kurgu seviyorsan solarisi izle.72 yapımı.belki biraz bişeyler öğrenirsin xD

Izleyim
Yorum yaparım nasipse
12-02-2020 10:16 PM
darkmatter Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
(12-02-2020 10:16 PM)sessizlik Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..
(12-02-2020 10:04 PM)darkmatter Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..bilim kurgu seviyorsan solarisi izle.72 yapımı.belki biraz bişeyler öğrenirsin xD

Izleyim
Yorum yaparım nasipse

ok.ama biraz zeka gerektiriyor xD anlamak için :Sss bu yüzden sıkılabilirsin izlerken.bilmiyorum.
12-02-2020 10:57 PM
sessizlik Çevrimdışı
Üye
**

Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
(12-02-2020 10:57 PM)darkmatter Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..
(12-02-2020 10:16 PM)sessizlik Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..

Izleyim
Yorum yaparım nasipse

ok.ama biraz zeka gerektiriyor xD anlamak için :Sss bu yüzden sıkılabilirsin izlerken.bilmiyorum.

Hehe aklını sevsinler =)
Ki sevmezlerse de olur sen sana yetersin =)
Filmi izledim
Solaris gezegenine yukledigin anlama göre değişir bakış açısı
Ama sonu daha etkileyiciydi
Bu dünya hayatını o eve solaris gezegenini de ahirete benzetebilirsin =)
Cennet ehli Allahın izin verdiği ölçüde dünyaya ait olayları anımsayabilecek
Acı yok ölüm yok boş iş yok orada
Bu anlamda solaristen baya farkı var
Boyut olarak demek istedim sn zeka küpü =)
13-02-2020 11:17 AM
darkmatter Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
filmi izlemediğim için fazla bişey diyemeyeceğim xD

ama tavsiye ederim orası ayrı : d

soyutmuş filan,iyi filmmiş vs. ama ben iki sardırdım bakmıştım begenmemiştim.aksiyon filan yoktu.kapatmıştım.baş yapıt diyorlardı ondan izle dedim.neyse.boşver,en azından bir başyapıt izlemiş oldun xD xD xD
13-02-2020 12:08 PM
sessizlik Çevrimdışı
Üye
**

Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
(13-02-2020 12:08 PM)darkmatter Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..filmi izlemediğim için fazla bişey diyemeyeceğim xD

ama tavsiye ederim orası ayrı : d

soyutmuş filan,iyi filmmiş vs. ama ben iki sardırdım bakmıştım begenmemiştim.aksiyon filan yoktu.kapatmıştım.baş yapıt diyorlardı ondan izle dedim.neyse.boşver,en azından bir başyapıt izlemiş oldun xD xD xD

Allah hayrini versin =)
Alien serisini izle o zaman
Onda var aksiyon artı bilim kurgu
Yanı hem izlememişsin hem de zekâ diye ayak oyunu yapıyorsun
Alem bi varlıksın vesselâm =)
13-02-2020 03:52 PM
darkmatter Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
(13-02-2020 03:52 PM)sessizlik Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Allah hayrini versin =)

evt.film çok uzun izlemedim.ama filmi izlemiş gibi olmştum zaten barış abinin bu videosuna bakarken.bilmiyorum takip ediyormusun da güzel, eğitici videolar hazırlıyor.iyi bir insan kanaatimce.(senden iyi olmasın tabi xD )takip etmeni tavsiye ederim.takip etmiyorsan.sadece bir tavsiye. : d

sonra yine bir kitabı da oturup okumam daha çok özetini okurum veya millet ne yorum yapmış,hangi önemli cümlesini paylaşmış onu okurum.işte onları okurken hızlı birşekilde her şey hakkında bilgi sahibi olabiliyorum.yoksa öyle al kitabı 1 hafta oku filan ohooo ohho ömür yetmez hersey hakkında fikir olmaya.onun için.bu arada anlayışın için tesekkür ederim.
13-02-2020 05:10 PM
sessizlik Çevrimdışı
Üye
**

Ruh Halim
Ruh Halim
Zararsiz

Takımın:
(13-02-2020 05:10 PM)darkmatter Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..
(13-02-2020 03:52 PM)sessizlik Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..Allah hayrini versin =)

evt.film çok uzun izlemedim.ama filmi izlemiş gibi olmştum zaten barış abinin bu videosuna bakarken.bilmiyorum takip ediyormusun da güzel, eğitici videolar hazırlıyor.iyi bir insan kanaatimce.(senden iyi olmasın tabi xD )takip etmeni tavsiye ederim.takip etmiyorsan.sadece bir tavsiye. : d

sonra yine bir kitabı da oturup okumam daha çok özetini okurum veya millet ne yorum yapmış,hangi önemli cümlesini paylaşmış onu okurum.işte onları okurken hızlı birşekilde her şey hakkında bilgi sahibi olabiliyorum.yoksa öyle al kitabı 1 hafta oku filan ohooo ohho ömür yetmez hersey hakkında fikir olmaya.onun için.bu arada anlayışın için tesekkür ederim.
Senin baktığın gibi bakmaz kimse
Etkilendigin gibi etkilenmez
Fazla kolaycılık senin ki =)
Kestirmeden zirveye ulaşılabilir belki ama sindirmek daha çok zevk verir
Barış abini tanımıyorum =)
Yolculukta 'ne yaparsin
Müzik mi dinliyorsun
Aynı müziği kimbilir kaç kere dinliyorsun =)
13-02-2020 05:44 PM
darkmatter Çevrimdışı
Acemi Üye
*

Ruh Halim
Ruh Halim
Cilgin

Takımın:
evt.haklısın da tavsiyeydi sadece.herkes farklı farklı sonuçta.kimi alıp 500 sayfalık romanı okumayı sever.ne yapalım.zevki o. xD

barış beyi bende tanımıyorum.saygıdan abi dedim de içerikleri güzel bence.yolculukta ne yaparım;öyle ekstrem bişey yaptığım yok,normal sıradan şeyler.müzik dinleyip, mal mal yola bakmak gibi xD
13-02-2020 07:33 PM
Gönder Cevapla

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi mail@islamiforum.net adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to mail@islamiforum.net