You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

kimya-yı saadet
RE: ÇANTA MODELLERİ
bnde istiyorum... Okula bunla gitmeye karar verdim de gülücük
Zaten kitap taşıma gibi kötü alışkanlığım pek yok:gülücük Kalem, bikaç defter sığacak şekilde yeter:Smile
"Arsadaki odun yığınının gizli bir köşesinde tek bir kıvılcım noktasıyız biz."

elhmdülillah anladin
Bunu ilk beğenen sen ol.
Im Not NormaL
RE: ÇANTA MODELLERİ
Cingene Pazarında 1 ytl ye Canta satıyorlardı :D isteyen varsa hediye olarak alıyım fenaa cantarlar ama :D son moda
La ilahe illallah
Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
Cvp: RE: ÇANTA MODELLERİ
sühim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bnde istiyorum... Okula bunla gitmeye karar verdim de gülücük
Zaten kitap taşıma gibi kötü alışkanlığım pek yok:gülücük Kalem, bikaç defter sığacak şekilde yeter:Smile

işte buna teşekkür edilir...yoksa biz ikizmiyiz sühimgülücük gülücük
Elif, Lam, Mim. Günahkar titrek ellerim,

'Elif Elif ' diye diye senden seni isterim,

Madem ki sana varmak,dikenli yollar geçmek, Vuslatımın kanıtı olsun; kevser suyundan içmek.

İki elif miktarı uzat acılarımı, Ne gelirse senden boynum kıldan ince,
...
...
...

Bunu ilk beğenen sen ol.
Forumcu
Cvp: RE: ÇANTA MODELLERİ
ismaiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cingene Pazarında 1 ytl ye Canta satıyorlardı :D isteyen varsa hediye olarak alıyım fenaa cantarlar ama :D son moda

al ayol al.

bak bizim burdaki çarşamba pazarına da bi güzel şapkalar gelmişki pembe mor...ne istersen.bende sana alıym hı ne dersin.delice
Elif, Lam, Mim. Günahkar titrek ellerim,

'Elif Elif ' diye diye senden seni isterim,

Madem ki sana varmak,dikenli yollar geçmek, Vuslatımın kanıtı olsun; kevser suyundan içmek.

İki elif miktarı uzat acılarımı, Ne gelirse senden boynum kıldan ince,
...
...
...

Bunu ilk beğenen sen ol.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren İslami Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.