Forum Duyuruları: Salavat-ı Şerif Hatmi ~ Ramazan-ı Şerif Ayına Özel
Nazlıcan Çevrimdışı
Süper Moderatör
*******

Mesajlar: 39,348
Üyelik Tarihi: Mar 2013
Ruh Halim
Ruh Halim
Neseli

Takımın:
Fenerbahce
Salavat-ı Şerif Hatmi ~ Ramazan-ı Şerif Ayına Özel
(20-06-2016 10:32 PM)Nazlıcan Yazılan: Sitemizden Programları indirebilmek Ve En İyi Şekilde Faydalanmak İçin Lütfen ÜYE Olunuz..
[Resim: BM248p.jpg]


“Muhakkakki Allah ve melekleri, o peygambere salat ederler. Ey iman edenler! (siz de) ona salat edin ve (ona) teslimiyetle selam verin! (Ahzab, 56)

"Kim bana bir salat getirirse, Allah ona on salat (rahmet) eder, on günahı silinir, on derece de yükseltilir." (İmam Ahmed)
Salavat-ı Şerif hatimine buradan devam edelim..
almak isteyenler yada okumuş olup vermek isteyenler buyursunlar gülücük
20-06-2016 11:00 PM
Tüm Mesajlarını Bul
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi [email protected] adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır. Dikkat: Bu site şikayet sitesi değildir, arızalı ürünleriniz ve diğer şikayetleriniz için bu email adresini kullanmayınız. Report Abuse, Harassment, Scamming, Hacking, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to [email protected]